You are here
Sama sobie wrogiem? Zdrowie 

Sama sobie wrogiem?

Każdy z nas chciałby coś w swoim życiu ulepszyć, coś zmienić, poprawić… Nie mówię o radykalnych zmianach, ale o tych drobiazgach, na które zawsze brakuje czasu i które wieczorami dopadają nas wyrzutami sumienia. Kolejny dzień i kolejna mała klęska do kolekcji. Czas ucieka, a my jakoś nie potrafimy wziąć się w garść i zacząć działać. 

Read More
Dla amatorek picia wina. Zdrowie 

Dla amatorek picia wina.

O zaletach picia wina można mówić bez końca. Umiarkowane ilości tego trunku poprawiają pracę mózgu, usprawniają pamięć, sprzyjają zdrowiu naszego serca, chronią nas przed rakiem i cukrzycą typu II, a także poprawiają trawienie i zapewniają nam długowieczność. Ostatnio, specjaliści z Danii odkryli jednak pewien negatywny wpływ picia wina na organizm kobiety.

Read More
Z wiekiem czas płynie szybciej ? Zdrowie 

Z wiekiem czas płynie szybciej ?

Być może część z Was zauważyła, że z wiekiem czas płynie zupełnie inaczej – szybciej – a lata wydają się o wiele krótsze niż wcześniej. Często możemy zaobserwować, że osoby starsze, na przykład nasze babcie czy dziadkowie, mówią że „im są starsi, tym czas płynie dla nich szybciej”. Jesteście ciekawi, dlaczego właściwie tak się dzieje?

Read More